Районна газета

ЧИ ЕФЕКТИВНО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ БЮДЖЕТНІ КОШТИ?

Дане питання розглянули сьогодні під час апаратної наради при голові РДА

Про ефективне використання бюджетних коштів по головному розпоряднику коштів державного бюджету "Конотопська районна державна адміністрація» доповіла начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Світлана САВІНА.

Наголошено, що використання коштів Конотопською районною державною адміністрацією здійснюється виходячи із принципу публічності та прозорості бюджетного процесу. Протягом 2019 року апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації продовжують працювати у режимі жорсткої економії бюджетних коштів, виконуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 .

Посадовець зазначила, що на виконання вищезазначеної постанови, розпорядженнями голови Конотопської РДА затверджені заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, енергозбереження щодо зменшення витрат на оплату комунальних послуг, енергоносіїв та послуг зв’язку; утворено тендерний комітет, яким здійснюється використання системи Prozzoro при закупівлі товарів, робіт і послуг. Інформація про використання публічних коштів постійно оприлюднюється на єдиному державному інформаційному порталі Є-data.

Підсумовуючи результати обговорень, голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО закликав керівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації тримати на постійному контролі споживання енергоносіїв у натуральних обсягах, виходячи з обсягів призначень, які затверджені у кошторисах на утримання установи.