Районна газета

ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО – ЯКІ ВОНИ?

Таку назву мав профорієнтаційний урок, з яким фахівець з профорієнтації Конотопського міськрайцентру зайнятості О.ВЕЧІРКА побувала у старшокласників Бочечківського та Козацького НВК "ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ"

У ході уроку учні ознайомились з сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього. За допомогою методики "Диференційно-діагностичний опитувальник" Є.КЛІМОВА учні визначили тип професійної діяльності, який їм підходить.

«Вже сьогодні виникає необхідність ознайомлення учнів випускних класів з професіями, які можна назвати "професіями майбутнього", адже життя не стоїть на місці, ринок праці стрімко змінюється і потреба у нових компетенціях усе більше зростає: одні професії зникають, інші – з’являються», - коментують у Конотопському МРЦЗ, - а одним з найважливіших рішень людини в її житті є вибір виду професійної діяльності. Тому що від цього залежатиме реалізація її прагнень і бажань. Найкраще, коли обрана професія враховуватиме  інтереси,  нахили і здібності. І звичайно вибір співпаде з потребами ринку праці».