Районна газета

Культура і мистецтво

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 41607
4-й поверх адмінприміщення Конотопської районної державної адміністрації
тел. (05447) 6-61-49 факс 2-33-13
електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

ЗАПРОШУЄМО ДО СЕЛА В’ЯЗОВЕ НА ВІДКРИТТЯ МУЗЕЙНОГО КОМПЛЕКСУ

У вересні мистецька спільнота України відзначає важливу подію – 90-річчя з дня народження українського митця, живописця, графіка Миколи Андрійовича СТОРОЖЕНКА

Як митець Микола Стороженко відомий у Франції, Австрії, Канаді, США і багатьох інших країнах.

На честь ювілею видатного земляка на малій батьківщині митця, в селі В’язове Конотопського району, 21 вересня 2018 року відбудеться урочисте відкриття Меморіального комплексу Миколи СТОРОЖЕНКА.

НА КОНОТОПЩИНІ ЗГАДУВАЛИ ГЕРОЇЧНІ ПОДІЇ 75-РІЧНОЇ ДАВНИНИ

6 вересня 2018 року у с. Таранському відбулися урочистості, приурочені до 75-ої річниці вигнання нацистів з Конотопщини

У заході взяли участь представники Конотопської районної державної адміністрації, Конотопської районної ради, учні та педагоги навчальних закладів району, жителі Вирівської сільської ради, свідомі громадяни.

МИСТЕЦЬКИЙ УРОЖАЙ СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ

З давніх-давен в Україні збиралися великі торги-ярмарки, які увібрали всю специфіку народу, його неповторні звичаї і традиції, побут і вірування, усю повноту життя

 Звичайна купівля-продаж товарів перетворювалася на справжнє свято, а ярмарки були найулюбленішою подією в житті українських селян.

«КОЛЕКТИВНІ ПРОЕКТИ» ЮНИХ ПРАВОЗНАВЦІВ ВЕЛИКОСАМБІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ЗДОБУЛИ ОБЛАСНЕ ВИЗНАННЯ І ВИЙШЛИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ

За ініціативи Національної бібліотеки України для дітей в рамках проведення у 2018 році Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»,  з метою формування у дітей правової культури і правової свідомості, розвитку  інтересу до правових відносин із  квітня по вересень  2018 року на Сумщині проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу проектів «МОЇ ПРАВА – МОЄ ЖИТТЯ»

29 серпня  у  Сумській обласній бібліотеці для дітей відбулося підведення підсумків і визначення переможців Конкурсу. Серед переможців, в номінації «Колективні проекти»  - колектив користувачів Великосамбірської сільської бібліотеки. Це - учні 10-11 класів Великосамбірського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ДНЗ» Євгеній РЯБУЩИЦЬ, Аліна КУНДЕНКО, Ліна МАЖАРА, Ельвіра САХНО.