Районна газета

Культура і мистецтво

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 41607
4-й поверх адмінприміщення Конотопської районної державної адміністрації
тел. (05447) 6-61-49 факс 2-33-13
електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

ЧИТАННЯ, ЩО ВІДКРИВАЄ ПЕРЕД ЛЮДИНОЮ РОЗКІШ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ЖИТТЯ

Найактивніші, найерудованіші читачі  району 21 березня на конкурсно-розважальній програмі «Розумники і Розумниці», продемонстрували коло свого читання, знання  сучасної української та світової дитячої літератури

У святково прикрашеній читальній залі Конотопської районної бібліотеки юні ерудити «зустрілися» з персонажами дитячої літератури - веселими Відьмочками із «Магії шкідливих звичок», яких креативно зіграли бібліотекарі районної книгозбірні.

ПОДОРОЖУЄМО КРАЇНОЮ КАЗОК…

У рамках Тижня дитячого читання, фахівці районної бібліотеки 20 березня провели для учнів 1 класу Вирівського НВК у Вирівській сільській бібліотеці  квест – подорож «Чудова країна «Казкарія»

Говорили про книгу, пригадали історію її створення, перегорнули сторінки улюблених книжок, зустрілись з веселими та дотепними казковими героями. Тільки шлях по країні «Казкарія» був не простий, подорожуючи, кожен раз доводилось виконувати різні цікаві завдання на зупинках «Історична», «Народомудрія».

ЯКІ ПЕРСПЕКТИВИ ЧЕКАЮТЬ КУЛЬТУРУ КОНОТОПЩИНИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ?

Стан та перспективи розвитку культури Конотопського району в умовах децентралізації обговорила начальник відділу культури райдержадміністрації Аліна ТИМОЩУК з культпрацівниками під час розширеного засідання ради директорів закладів культури 

Посадовець підбила підсумки творчої і фінансово-господарської діяльності закладів культури району за 2017 рік і окреслила перспективи на 2018 рік.

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ КОБЗАРЯ

Ім’я Тараса Шевченка нерозривно пов’язане з Україною. Він - вершинна парость родового дерева нашої нації, виразник і хранитель народного духу

Щороку на початку весни ми віддаємо шану Великому Кобзарю. Не стали винятком і цьогорічні березневі дні: як знак вшанування Генія Тараса Шевченка до пам’ятника в с. Шевченковому, яке своєю історією нерозривно пов’язане з життям Кобзаря, лягли квіти.