Районна газета

Культура і мистецтво

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 41607
4-й поверх адмінприміщення Конотопської районної державної адміністрації
тел. (05447) 6-61-49 факс 2-33-13
електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

ІНФОРМУЄМО, РАДИМО, ПРОПОНУЄМО

Важливою умовою діяльності бібліотек є якісне планування, що базується на реальних ресурсах в рамках можливостей та доцільності поставлених завдань.

12 грудня у Конотопській районної бібліотеці пройшов семінар-нарада для сільських бібліотекарів   «Підсумки роботи бібліотек району за 2018 рік та планові завдання на 2019 рік».

ВЧИТИСЯ, ЩОБ ВМІТИ

З метою підвищення фахового рівня з питань впровадження комп’ютерних технологій працівники Конотопської районної бібліотеки взяли участь у другому занятті обласної онлайн-школи «Бібліотека у соціальних мережах: кроки до успіху» на тему «Електронний бібліотечний сервіс: бібліотечні блоги та веб-сайти на службі сучасного розвитку книгозбірні»

Захід відбувся  в  Сумській обласній бібліотеці для дітей.

ПРАВОВІ ЗНАННЯ – КОЖНОМУ

Одним із основних завдань книгозбірень району є популяризація юридичної літератури серед різних верств населення. Так, в Конотопській районній бібліотеці в рамках Всеукраїнського  тижня права  відбулася онлайн -  інформіна «Права людей в Україні»

Користувачі різних вікових категорій мали змогу  ознайомитися з  інформаційною сторінкою Веб – порталу Пенсійного фонду України  та  сайтом Головного управління  юстиції  у Сумській області.  

«ГОРДІСТЬ І ДУША ДЕРЖАВИ, ЇЇ НАДІЯ Й ОБЕРІГ»

Таку назву має книжково-ілюстративна виставка, розгорнута у Конотопській районній бібліотеці До Дня Збройних Сил України

На ній представлені матеріали про історію створення та сучасне становище української армії, а також документальні та художні книжки про бойові дії на Донбасі. Користувачі мають можливість познайомитися з світлинами та біографіями жителів Конотопщини – учасників бойових дій, які загинули.