Районна газета

«ПЕРЛИНИ МУДРОСТІ ІВАНА КОРНЮЩЕНКА»

У приміщенні районної бібліотеки відбулася творча зустріч з письменником

Ім’я Івана  КОРНЮЩЕНКА добре відоме не тільки на Сумщині. Його внесок в українську літературу вагомий – 28 різножанрові збірки. Він досвідчений журналіст, літературний дослідник, фольклорист, палкий природолюб, художник, фотограф, письменник-прозаїк. Є  членом двох творчих Національних спілок України – журналістів і письменників.

З районною бібліотекою Івана КОРНЮЩЕНКА пов’язує тепла та щира дружба. Тут він проводить творчі вечори, літературні зустрічі. Під час чергового заходу письменник  розповів про свою багаторічну літературну  працю. Представив своє нове видання   «Чаша мудрості», де  зібрано понад три тисячі афоризмів, коротких думок та парадоксів, написаних письменником протягом п’ятидесяти років.

На зустріч з автором видання в районну книгозбірню завітали друзі та колеги по перу, бібліотечні працівники, ті кому не байдужа його творчість, люди, які  люблять українське слово, шанують його.  Щирі вітання та побажання активного творчого довголіття висловила автору заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяна Миколаївна ШЕРУДИЛО.  

Приємним подарунком для учасників заходу стали книги з автографом Івана КОРНЮЩЕНКА.

відео