Районна газета

ТОЇ СЛАВИ КОЗАЦЬКОЇ ДОВІК НЕ ЗАБУДЕМ

Орієнтовний перелік заходів з нагоди 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року обговорено під час спільної наради представників районної та міської влади, що пройшла в райдержадміністрації під головуванням т.в.о. керівника району Андрія САХНА

Щорічні урочистості у Конотопському районі стали даниною пам’яті буремним подіям далекого 1659 року, продемонструвавши зростаючий інтерес до героїчних сторінок історії краю та широку мистецьку палітру регіону.

Під час зустрічі визначені основні напрямки роботи відповідальних осіб за організацію та проведення урочистостей, що пройдуть влітку цього року, надані рекомендації узгодження дій між виконавцями.

«Потрібно узгодити всі робочі моменти для того, щоб урочистості відбулись, як завжди, на належному рівні. Адже для нас сьогодні це не просто  ще одна історична дата. Для всіх українців Конотопщина вже стала символом, зразком того, як битися та перемагати. 360 років тому на землю наших прадідів прийшли 30 тисяч кримськотатарських воїнів щоб разом з українцями, пліч-о-пліч боронити її.», - зауважив Андрій САХНО.