Районна газета

РОЗВИТОК ТА ВСЕБІЧНА ПІДТРИМКА МОЛОДІЖНОГО ГРОМАДСЬКОГО РУХУ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ

Це питання обговорили в Конотопській РДА представники районної влади та інститутів громадянського суспільства Конотопщини

Посадовці Конотопської РДА зустрілися з представниками громадських організацій: Конотопської районної молодіжної ГО „Сучасність і майбутнє”  та Конотопської ГО «Конотоп Екстрім Мотокрос».

Як зазначили в секторі молоді та спорту Конотопської райдержадміністрації, предметом зустрічі та жвавого обговорення стали програми, зокрема «Патріотичний марафон Конотопщини - 2019»  та «Розвиток екстремальних видів спорту на Конотопщині», що надані даними громадським організаціями та які пропонується подати до управління молоді та спорту Сумської ОДА на конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік. 

Правову підтримку  в розробці даних проектів громадські організації отримують від Конотопського  місцевого центру з надання БВПД.

 

Довідково. Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошений обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік, який буде проходити до 23 листопада 2018 року.

Перелік пріоритетних завдань, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти інститутів громадянського суспільства, умови конкурсу та аплікаційні форми, за якими повинні бути подані проектні пропозиції, розміщені на сайті Сумської обласної державної адміністрації (http://molod.sm.gov.ua/index.php/uk/konkurs-proektiv/1072-oblasnij-konkurs-proektiv-na-2019-rik) розділ «Молодіжна політика» - «Конкурс проектів».

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Конотоп,   вул. Соборна, 23, каб. 97 (сектор молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації).

Запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді інститутів громадянського суспільства та інших зацікавлених установ та організацій до участі у конкурсі проектів.