Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОЗДОРОВЧА КАМПНІЯ 2019: ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ В ТАБОРІ ПОВИНЕН БУТИ БЕЗПЕЧНИМ

На цьому наголосила заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час наради з підготовки районного ДЗ «Зірка» (с. Новомутин  Бочечківської ОТГ) до літньої оздоровчої кампанії

Особливу увагу було приділено саме забезпеченню пожежної безпеки табору, а отже рекомендовано  директору районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку Ніні ПУШНЯКОВІЙ до 20 червня вжити необхідні організаційні та практичні заходи із забезпечення пожежної безпеки табору, згідно з приписом Конотопського МРВ Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

У зв’язку з тим, що на території оздоровчого табору в аварійному стані знаходиться будівля колишнього клубу стоїть питання про її знесення. Тому керівництву табору та завідувачу сектором молоді та спорту Конотопської райдержадміністрації доручено направити лист сільському голові Бочечківської громади про допомогу у вирішенні даного питання.

«Завершується навчальний рік, попереду літо - оздоровча кампанія .Наше найважливіше завдання, при підтримці і розумінні проблем усіх, хто має відношення до здоров’я дітей, організувати і провести оздоровчий період  у літньому таборі на найвищому рівні та не допустити надзвичайних ситуацій» - наголосила Тетяна ШЕРУДИЛО.

На 04.06.2019 р. заплановано здійснити виїзну робочу нараду у «Зірці» з метою моніторингу стану підготовки об’єкта до літньої оздоровчої кампанії.

Свою роботу дитячий заклад розпочне з 26.06.2019.

Протягом літа тут будуть відпочивати  та оздоровлюватись близько 340 дітей з району, з них 58 % - безкоштовно та за часткову оплату путівки.