Районна газета

Освіта і наука

м. Конотоп, вул. М.Сусла, 21-А, 41607
2-й поверх адмінприміщення
тел. (054-47) 6-64-43; 2-53-48

електрона адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД СТВОРЕНО ПРЯМУ ТЕЛЕФОННУ ЛІНІЮ З ПИТАНЬ ОСВІТИ

Для встановлення системної комунікації між об’єднаними громадами, урядом та експертами запрацює пряма телефонна лінія Міністерства освіти і науки України

У процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл у органів місцевого самоврядування в об’єднаних громад виникає низка питань, які потребують консультації експертів та допомоги фахівців з питань децентралізації у сфері освіти.

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ПЕРШІ КРОКИ ПРАКТИЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ

Освітяни району активно долучаються до упровадження Концепції Нової української школи

З 1 вересня 2018 року першокласники району, як і всієї країни,  навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Тому два дні поспіль фахівці районного методкабнету на чолі з заступником голови Конотопської РДА відвідали 9 закладів загальної середньої освіти Конотопського району з метою реалізації заходів по створенню належних умов для навчання першокласників в умовах Нової української школи.

У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ НВК ТАНЦЮВАЛИ, МАЙСТРУВАЛИ, ОСНОВИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ ВИВЧАЛИ...

14 лютого 2018 рокуу рамках  обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»  на базі Шевченківського НВК  працювали педагоги пересувного позашкільного навчального закладу Конотопського районного Центру позашкільної роботи.

Свої уміння школярам передавали досвідчені керівники гуртків декоративно-ужиткового, художньо-естетичного та туристсько-краєзнавчого напрямків.

ОСВІТЯНИ РАЙОНУ ВИВЧАЛИ ПРАКТИЧНІ ЗАСАДИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

 

За ініціативи керівництва районної влади 9 лютого 2018 року делегація освітян Конотопського району побували в Путрівському НВК Васильківської районної ради Київської області

Вивчити досвід роботи вчителів початкових класів в умовах реалізації Концепції Нової української школи мали змогу методисти районного методичного кабінету, директори та вчителі закладів загальної середньої освіти Конотопського району, зокрема Бочечківської та  Дубов’язівської ОТГ.