Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ СУМЩИНИ, ДЕ НЕ ВАКЦИНОВАНО 80% ПЕРСОНАЛУ, ВИЯВЛЕНИЙ COVID-19

Про це голові Сумської облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА

За її словами, тільки за вихідні в області провакцинувалось 1050 педагогічних працівників. Але водночас в області дуже збільшилася захворюваність на коронавірусну інфекцію. Станом на сьогодні на самоізоляцію в області пішли 48 класів через поширення COVID-19. Станом на сьогодні в області хворіє 133 дитини і 53 педагоги.

«Наразі два заклади освіти не мають права працювати в умовах «жовтої зони» у звичайному режимі. Адже у цих закладах сьогодні виявлено COVID-19, тож їх колективи сьогодні проходять тестування, – зазначила Вікторія Гробова. – Тому у мене прохання до всіх закладів освіти – здійснити повну вакцинацію проти COVID-19».

Дмитро Живицький зауважив, що ситуація, коли хворіють колективи шкіл, які не вакцинувались вчасно, є показовою, але прогнозованою: «Ми бачимо, що навчальні заклади, де вакциновано менше 80% педагогічного колективу, не працюють, бо хворіють педагоги. Ось чому треба було вчасно щеплюватися, щоб не хворіти».