Районна газета

Пенсійне забезпечення

КОНОТОПСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що загальна потреба в коштах для забезпечення  виплати пенсій та грошової допомоги у вересні 2018 року становить 71,7 млн.грн.

З 3 вересня 2018 року розпочато  фінансування пенсійних виплат в сумі  2,7 млн.грн.,  що складає  3,8 %  від загальної потреби.

МАЙБУТНЄ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА НАКОПИЧУВАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ

Сучасна система пенсійного забезпечення в Україні складається з трьох рівнів: Солідарна система ("перший рівень"), накопичувальна система ("другий рівень"), система недержавного пенсійного забезпечення ("третій рівень")

Про переваги кожної з них роз’яснили в Конотопському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області.

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ - ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ

Контроль за додержанням  роботодавцями державних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня заробітної плати , виявлення фактів тіньової зайнятості – один з напрямків спільної роботи органів місцевого самоврядування, Державної служби України з питань праці, Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України.    

Згідно з чинним законодавством, людина, що втратила працездатність, може отримувати пенсійні виплати лише за умови наявного страхового стажу.

ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) — це сучасний інструмент, який дозволяє отримати пенсію, оплатити комунальні та користуватися електронними державними сервісами

Це посвідчення поєднує функції пенсійного посвідчення та банківської картки, містить електронну інформацію про власника та електронний підпис за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви і запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а через мережу інтернет.