Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

КОНОТОПСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області продовжує фінансування пенсійних виплат за грудень 2018 року. Загальна потреба становить 72,4 млн. грн.

Станом на 14 грудня  пенсійні виплати профінансовано в сумі 43,2 млн. грн., що складає 59,7 % від потреби на місяць. Виплата пенсій здійснюється за встановленим графіком.

ПРО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 1 КВІТНЯ 2020 РОКУ

1 квітня 2020 року, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”

Рішенням уряду передбачено, що з 1 квітня 2020 року пенсіонерам, яким виповнилось 80 років, та у яких розмір пенсійної виплати не перевищує розміру середньої заробітної плати за 2019 рік — 9 205 гривень, буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі 500 гривень. Тим пенсіонерам, кому 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлена з дати досягнення такого віку.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

У зв’язку з карантином з 12 березня по 3 квітня  2020 року прийом громадян спеціалістом Пенсійного фонду України на віддалених робочих місцях  тимчасово скасовується

Переконливо просимо утриматися від відвідування сервісних центрів Пенсійного Фонду України без особливої потреби.

Для вирішення питань можна скористатися дистанційними сервісами ПФУ — www.portal.pfu.gov.ua або за телефоном “гарячої лінії” (0547) 6-58-88

ЕЛЕКТРОННА ПЕНСІЯ

Пенсійний фонд запровадив нову модель звернення громадян по призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг фонду. Сервіс передбачає подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом). Після ухвалення рішення про призначення пенсії надходитиме СМС-повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру для отримання пенсійного посвідчення.