Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ДО ВЕБ-ПОРТАЛУ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО провела особистий прийом громадян в селі Чорноплатове. В межах заходу фахівець Конотопського об'єднаного управління ПФУ Оксана ТОПАЛОВА зустрілась з трудовим колективом Чорноплатівського НВК та мешканцями села

Темою спілкування було роз'яснення застосування сучасних інформаційних технологій, зокрема, можливостей веб-порталу електронних послуг. Адже, ставши його користувачем, можна отримати доступ, зокрема, до інформації щодо сум заробітної плати, виду та суми призначеної пенсії, подати запит про підготовку довідок, інших документів у паперовому вигляді, домовитися про прийом у керівника або відповідальної особи в управлінні Фонду, написати листа, запит, скаргу, на які обов'язково в установлений законом термін надійде відповідь. Це дає змогу контролювати подання звітів до органів Пенсійного фонду України, а своєчасно виправлена помилка або неточність в подальшому звільнить від зайвих неприємностей при призначенні пенсій та інших соціальних виплат.

Фахівець Фонду акцентувала увагу присутніх на тому, що розвиток дистанційних сучасних послуг надає можливість громадянам отримати безкоштовно консультації та економити час, зусилля і кошти. На  сьогоднішній день  електронним ресурсом користується 14221 громадян мешканців міста та району.