Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДОЦІЛЬНІСТЬ ВЛАШТУВАННЯ ТРЬОХ МАЛОЛІТНІХ ДІТЕЙ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ РОЗГЛЯНУЛА РАЙОННА ПРОФІЛЬНА КОМІСІЯ

Районна комісія з питань захисту прав дитини під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра БЕСКОРОВАЙНОГО розглянула матеріали щодо доцільності влаштування трьох малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування 2010 р.н., 2011 р.н. 2016 р.н., до державного закладу на повне державне утримання

У результаті активного обговорення комісією прийнято відповідне рішення,  згідно з чинним законодавством.

Наприкінці засідання комісії Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ, зазначив, що у 2017 році в Україні почалося масштабне реформування системи дитячих інтернатів, так звана деінституалізація. Уряд ухвалив Національну стратегію до 2026 року, яка передбачає три великі етапи перебігу реформи. На першому етапі відбулася оцінка інтернатних закладів, а також рівень та обсяг послуг, які вони надають. Нині проходить другий етап, розрахований аж на цілу чверть століття, і в якому запланований розвиток соціальних, медичних і освітніх послуг у громадах.

Так, зі слів начальника служби у справах дітей  Тетяни ТОЧИЛЕНКО протягом 2020-2021 років органом опіки та піклування Конотопської районної державної адміністрації надано 27 дозволів на цілодобове перебування дітей в інтернатах, а саме до Комунального закладу Сумської обласної ради «Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» - 23, до Комунального закладу Сумської обласної ради «Конотопська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» - 4.