Районна газета

Соціальний захист

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2016 РІК

 

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

ПРО ЗМІНУ НОМЕРУ НАЦІОНАЛЬНОЇ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ

Громадська організація «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей

Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

ТВОРЧІСТЬ НЕ МАЄ МЕЖ

Однойменна благодійна виставка-продаж творів мистецтва людей з особливими потребами, приурочена Міжнародному дню людей з інвалідністю, працювала 22 листопада у фойє великої зали адмінбудинку райдержадміністрації

Як зазначили її організатори – фахівці УСЗН райдержадміністрації, експозиція виставки представила увазі відвідувачів роботи з бісеру, вишивки та художні картини.

ПРОФІЛАКТИКА ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ ПРАВА ВЛАСНОСТІ СТОСОВНО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

 

Працівники Конотопського відділу поліції закликали соціальних працівників, які працюють в населених пунктах району, поспілкуватися зі своїми підопічними, нагадати їм елементарні правила безпеки та застерегти від необдуманих вчинків

Як зазначив заступник начальника Конотопського відділу поліції Олександр ВАСИЛЬЧЕНКО, жертвами злочинів переважно стають особи похилого віку. Серед кримінальних правопорушень, вчинених відносно літніх людей, найбільше - крадіжки, шахрайства, коли люди похилого віку, наївно довіряючи малознайомим людям, віддають свої заощадження, також є факти розбійних нападів.