Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУВАТИМЕ МОБІЛЬНА БРИГАДА СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ

У приміщенні Конотопської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада працівників управління соціального захисту населення та представників громадської організації «Інноваційні соціальні рішення» Представництва фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA)

У центрі уваги присутніх було питання стану створення та функціонування в об’єднаних територіальних громадах Конотопського району мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, як ефективного інструмента оперативного реагування та  надання дієвої допомоги і захисту особам, постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

ЗРОСТАННЯ РИЗИКІВ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ - ЦЕ ТА РЕАЛЬНІСТЬ, ЯКІЙ ЗАРАЗ ПРОТИДІЄ УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО

 

Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

19 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ БАТЬКА В УКРАЇНІ. НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРИВІТАТИ СВОЇХ ТАТУСІВ!

День батька – свято сповнене любов'ю та радістю до найріднішої людини - тата. Хоч це свято і менш відоме, аніж День матері, його важливості це не скасовує. Адже воно дарує нам привід привітати найближчу людину – голову сім'ї, добувача, годувальника, вихователя, доброго друга і захисника своїх дітей і дружини.

Ідея вшановувати батьків з'явилася в Америці у 1909 році. Місіс Додд з міста Спокан виступила з ініціативою створення дня в році, коли б діти могли висловити подяку і шанування своїм дбайливим татусям. Таким чином вона увічнила пам'ять свого батька, який, коли залишився вдівцем, зумів виховати шістьох дітей без матері.

ЯК У ПЕРІОД ВІЙНИ УНИКНУТИ ЗАГРОЗИ ПОТРАПЛЯННЯ ДО СУЧАСНОГО РАБСТВА

Міністерство соціальної політики України у співпраці з партнерами розробили «Пам’ятку», щоб запобігти потраплянню у ситуації торгівлі людьми

Під час війни, при евакуації та перетинанні кордону кожен може опинитись під загрозою потрапляння до сучасного рабства. Тому слід чітко розуміти алгоритм дій у таких ситуаціях. Пам’ятки містять інформацію, що варто робити, щоб не потрапити до пастки торгівців людьми, на які гарячі лінії потрібно повідомляти про такі факти чи підозри щодо можливої торгівлі людьми тощо.

More Articles...

  1. НАДАННЯ СТАТУСУ БЕЗРОБІТНОГО ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ ДІЯ: НАБУВ ЧИННОСТІ УТОЧНЕНИЙ ПОРЯДОК
  2. ЯК НЕ ПОТРАПИТИ У ТРУДОВЕ АБО СЕКСУАЛЬНЕ РАБСТВО?
  3. 15 ТРАВНЯ – ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї
  4. УРЯД СПРОСТИВ МЕХАНІЗМ ПЕРЕДАННЯ ДИТИНИ, ТИМЧАСОВО ЕВАКУЙОВАНОЇ НА ТЕРИТОРІЮ ІНШОЇ ДЕРЖАВИ, В СІМ’Ю УСИНОВЛЮВАЧІВ
  5. У СЕРЦІ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ ЙДЕ З ЛЮБОВ'Ю МАМИН ДЕНЬ!
  6. УРЯДОМ ВРЕГУЛЬОВАНО СОЦІАЛЬНУ ПОСЛУГУ З ДОГЛЯДУ НА НЕПРОФЕСІЙНІЙ ТА ПРОФЕСІЙНІЙ ОСНОВІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
  7. ЩОРІЧНУ РАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ОТРИМАЮТЬ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ЖЕРТВ НАЦИСТСЬКИХ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ
  8. НА ДОБРИХ МАТЕРИНСЬКИХ ПОРАДАХ І МУДРИХ БАТЬКІВСЬКИХ НАСТАНОВАХ ТРИМАЄТЬСЯ СВІТ
  9. У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ НА ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ПЕРЕРАХОВАНО 14643,6 ТИС.ГРН.
  10. ВИЗНАЧЕНІ УСТАНОВИ, ЩО ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ У 2022 РОЦІ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ