Районна газета

Соціальний захист

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2017 РІК

 

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

З УПОВНОВАЖЕНИМИ ОСОБАМИ ОТГ ТА СІЛЬСЬКИХ РАД ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Управлінням соціального захисту населення Конотопської РДА організовано навчальний семінар для уповноважених осіб сільських рад та об’єднаних територіальних громад

Основне питання - призначення субсидії на тверде паливо, скраплений газ  і  житлово-комунальні послуги у 2018 році та призначення житлових субсидій на  наступний період  з 1 травня 2018 року.

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДСУТНЯ ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Про це повідомили фахівці відділу праці управління соціального захисту населення під час засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних  виплат під головуванням Тетяни ШЕРУДИЛО

Присутні проаналізували стан виплати заробітної плати та погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє  Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ: ПІДСУМКИ 2017 РОКУ ТА СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ПОТОЧНОГО РОКУ

 

Програма житлових субсидій залишається у сфері соціального захисту населення однією з приорітетних

На даний час в Конотопському районі субсидію по оплаті житлово-комунальних послуг отримують 7,3 тис. сімей (65,2% від чисельності сімей в районі, що на  8,7 % менше ніж у 2016 році), субсидію на тверде паливо та скраплений газ -  2528 сімей (22,4%).