Районна газета

УСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМО ДО ЗАНЯТЬ СПОРТОМ

Спортивні зали навчально - виховних комплексів Конотопського району та ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» чекають на своїх відвідувачів

 

ГРАФІК СПОРТИВНИХ ЗАНЯТЬ

ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ

29 листопада в спортивному залі В.Самбірського НВК відбувся  турнір з волейолу, присвячений  пам’яті воїна-інтернаціоналіста Сергія Волкова. Участь у турнірі взяли три команди «В.Самбір», «Ветеран-Конотопщини», «М.Самбір».

За результатами змагань перше місце в напруженій боротьбі виборола команда   «М.Самбір». Друге місце команда «Ветеран-Конотопщини» та третє місце «В.Самбір».

КУБОК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ – У ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ КОМАНДИ «ШЕВЧЕНКОВЕ»

09 грудня 2018 року у спортивному залі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбулися змагання з волейболу на Кубок голови Конотопської районної ради. Участь у турнірі взяли чотири найсильніші команди району: «Шаповалівка», «Салтикове», «Шевченкове», «Дубов`язівка».

За результатами змагань перше місце в напруженій боротьбі виборола команда «Шевченкове». Друге місце команда «Салтикове» та третє місце «Дубов`язівка».

НОВИНИ СПОРТУ

17 листопада в спортивному залі Дубов`язівського НВК відбувся волейбольний турнір, присвячений Дню працівника сільського господарства. Участь у турнірі взяли чотири команди «Дубов`язівського ОТГ» (смт.Дубов`язівка), «Ветеран-Конотопщини», «Буринський р-н» (Буринського району та  «Волейбольний клуб ім. К. Реви» (м.Глухів).

За результатами змагань перше місце в напруженій боротьбі виборола команда   «Волейбольний клуб ім. К. Реви» (м.Глухів). Друге місце поділили між собою команди «Дубов`язівського ОТГ» (смт. Дубов`язівка), «Ветеран-Конотопщини» та «Буринський р-н» (Буринського району), так як за результатами ігор вони набрали однакову кількість очок.