Районна газета

УСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМО ДО ЗАНЯТЬ СПОРТОМ

Спортивні зали навчально - виховних комплексів Конотопського району та ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» чекають на своїх відвідувачів

 

ГРАФІК СПОРТИВНИХ ЗАНЯТЬ

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ ВОЇНА-НТЕРНАЦІОНАЛІСТА ОЛЕКСАНДРА МАКСИМОВИЧА

Волейбольний турнір, присвячений пам’яті загиблого воїна-афганця – Олександра Максимовича зібрав у стінах Шевченківського НВК 7 учнівських команд району з Дубов’язівського, Великосамбірського, Дептівського та Шевченківського НВК

Відкриваючи змагання заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО побажала учасникам мирного неба та ніколи не забувати про неосяжну жертву кожного загиблого в афганській війні та антитерористичній операції. - Війна, яка залишила по собі зламані долі у 89-му, повернулась до нас з найнеочікуванішої сторони.

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ОТГ

У спортивній залі Дубов`язівського НВК у змаганнях з футзалу зустрічалися команди  «Ветеран Конотопщини» та юнацька команда Курилівського НВК  «Кубок Виклику». З рахунком 6:4 перемогла команда «Ветеран Конотопщини»

Голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО вручив команді Курилівського НВК  футбольну форму, а від керівника Сумської дослідної станції садівництва В’ячеслава ФІЛЬОВА дітям дісталися яблука.