Районна газета

МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ ЗМАГАЛИСЯ У РАЙОННІЙ СПАРТАКІАДІ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

9 шкільних команд та команда ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» взяли участь у змаганнях районної спартакіади серед допризовної молоді, що тривали на території ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей»

15-17-річні юнаки змагалися з бігу на 100 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1, подолання смуги перешкод, кросу на 1500 метрів, стрільби з малокаліберної зброї.

ПОВЕРНУЛИСЯ З ПЕРЕМОГОЮ!

У м.Суми відбувся Чемпіонат області з волейболу серед ветеранів, де збірна ветеранів Конотопського району посіла друге місце

Загалом участь у Чемпіонаті області з волейболу серед ветеранів взяли шість команд.

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ!

У ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (с.Заводське) відбулася акція до Всесвітнього Дня здоров’я, в рамках якої пройшла товариська зустріч з настільного тенісу та шашок між командами Вирівського НВК та учнів ліцею

У змаганнях з шашок серед хлопців перше місце виборов Віталій БЕЗДЄНЄЖНИЙ (ДПТНЗ «КПАЛ»), друге місце у Артура ЛИТВИНЕНКА (ДПТНЗ «КПАЛ»), третє місце  у Дениса КУЗЬМЕНКА (Вирівський НВК).

ЗМАГАННЯ З ШАШОК

Особиста першість району з шашок серед чоловіків, юнаків та дівчат цими вихідними пройшла у малому залі райдержадміністрації

Перемогу серед чоловіків виборов Ярослав БІЛІВЩУК (с.Дептівка), друге місце посів Філоненко Євген (с.Жолдаки), третє місце зайняв Віктор ХОПЛЯК (с.Шаповалівка).

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ: ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ, СПРИТНІСТЬ ТА НЕЙМОВІРНА ЖАГА ДО ПЕРЕМОГИ!

6 команд: «Довіра» (с.Землянка»), «Шевченкове» (с. Шевченкове), «Сейм» (с. Кузьки), «Юрівка» (с.Юрівка), «Віталія» (с.Червона Слобода), «Калинівка» (с. Калинівка) змагалися у спортивній залі КІПТу за звання найкращого в Чемпіонаті району з футзалу серед команд 2 ліги 

У напруженій і «гарячій» атмосфері футбольних поєдинків, учасники змагань продемонстрували глядачам професійний рівень гри, спритність та неймовірну жагу до перемоги. За результатами ігор, перше місце виборола команда «Довіра» (с.Землянка»), друге місце - «Сейм» (с. Кузьки), третє розділили між собою «Шевченкове» та «Юрівка».