Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

«УВАГА! СЕРПЕНЬ – МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

Власникам транспортних засобів, автомобільним перевізникам, що здійснюють перевезення пасажирів

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки повідомляє, що в період з 12 по 31 серпня 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».

КОНКУРС ІЗ ВИЗНАЧЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ

Конотопська районна державна адміністрація (м. Конотоп, вул. Соборна, 23), надалі – Організатор, оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Конотопського району

Метою конкурсу єрозвиток конкуренції, обмеження монополізму та вибору підприємства (організації), що спроможне забезпечувати належну якість підготовки матеріалів до проведення засідань конкурсного комітету по перевезенню пасажирів.

«ПАМ’ЯТКА ЗАСТРАХОВАНОЇ ОСОБИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ВИПЛАТИ

«ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

1. Право отримання одноразової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень мають:

СТАДІОН «ЛОКОМОТИВ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Цієї суботи ви зможете повболівати за спортсменів  з  Конотопського району

19 жовтня 2019 року у місті Конотоп на стадіоні «Локомотив»  відбудеться Чемпіонат Сумської області з футболу між командами «Кристал» (Конотопський район) та «Лебединець» (м.Лебедин).

ЯКІСТЬ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ – ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ У РОБОТІ ФАХІВЦІВ ІЗ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

28-30 жовтня 2019 року в Сумах відбувається семінар-навчання начальників відділів організації сприяння працевлаштуванню регіональних центрів зайнятості «Якість та результативність соціальних послуг державної служби зайнятості – вимога реформ»

Про результати діяльності державної служби зайнятості у 2019 році щодо надання послуг населенню розповіла директор Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Любов Бершадська.