Районна газета

«УВАГА! СЕРПЕНЬ – МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

З метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів в період з 12 по 31 серпня 2019 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському транспорті «Увага!Серпень – масові перевезення»

Протягом цієї акції будуть посилені заходи, спрямовані на профілактику дорожньо-транспортних пригод, проведення додаткових інструктажів з водіями щодо дотримання учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, утримання транспортних засобів в належному технічному стані, обов’язковому зберіганню автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях та виконанню нормативно-правових актів з питань безпеки перевезень і т.д.

ВІЙСЬКОВІ 58-ОЇ ОМБР – ПЕРЕМОЖЦІ ЗМАГАНЬ НА КРАЩИЙ РОЗВІДУВАЛЬНИЙ ВЗВОД

 

Днями відбулись змагання на кращий розвідувальний взвод Сухопутних військ Збройних Сил України, в яких прийняв участь особовий склад розвідувальної роти нашої бригади

Розвідники 58 окремої мотопіхотнщї бригади ім. гетьмана Івана Виговського вибороли почесне 3 місце. Без зайвих рухів та слів, не лишаючи рівних в деяких номінаціях, хлопці крок за кроком прокладали собі стежку до жаданої перемоги.

СБУ БЛОКУВАЛА КОНТРАБАНДУ СТЕРОЇДІВ В УКРАЇНУ НА МАЙЖЕ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури у межах боротьби з контрабандою блокували у Сумській області протиправне переміщення заборонених сильнодіючих препаратів в Україну

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець регіону планував переправити через державний кордон поза встановленими пунктами пропуску велику партію стероїдів для продажу.