Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА – ПЕРЕВАГИ ТА УМОВИ ВСТУПУ

Колектив Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, який розташований у м. Полтаві, звертається з  метою надання інформації населенню, та військово-професійної орієнтації молоді, створенню позитивного іміджу Збройних Сил та популяризації військової служби. 
Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2021 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або лише вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості населення.

 

НА СУМЩИНІ СБУ ПОПЕРЕДИЛА КОНТРАБАНДУ КОКАЇНУ ДО РФ

Співробітники Управління СБУ в Сумській області спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та прикордонниками Сумського прикордонного загону під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області попередили контрабанду в Росію більше 4 кілограмів речовини із вмістом кокаїну

За даними досудового слідства, організував «наркобізнес» мешканець Києва разом з московськими спільниками. Для конспірації наркоділок планував передати кокаїн звичайною посилкою через водія пасажирського мікроавтобуса.

МАЙЖЕ ПІВКІЛОГРАМА АМФЕТАМІНУ ЩОМІСЯЦЯ. ДВІ НАРКОЛАБОРАТОРІЇ В КОНОТОПІ ПОСТАЧАЛИ ПСИХОТРОПИ НЕПОВНОЛІТНІМ

 

Діяльність двох  угруповань, які спеціалізувалися на виробництві та збуті великих партій психотропних речовин, блокувала на Сумщині Служба безпеки України. До складу груп входило 5 мешканців Конотопу. В підпільних лабораторіях, облаштованих на території двох власних домогосподарств, фігуранти справ виготовляли амфетамін для продажу. Прекурсори для виробництва психотропів вони замовляли через мережу Інтернет, а отримували їх поштою.