Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Шановні голови та секретарі комітетів з конкурсних торгів!

Сумська торгово-промислова палата інформує про  нововведення у сфері публічних закупівель і запрошує на навчання та підвищення кваліфікації членів комітетів з конкурсних торгів, які відбудуться 16-18 травня 2016 року

25 грудня 2015 року прийнято Закон України "Про публічні закупівлі" № 922-VIII, який введено в дію: з 1 квітня 2016 року - для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня 2016 року — вводить у дію для всіх замовників.

Впродовж 2016-2017 років замовники переходять на систему  Prozorro(розпорядження КМУ від 20.05.2015 №501), всі процедури, обмін інформацією, документами та надання роз’яснень здійснюватимуться в електронній системі.

Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднюватиме на відповідному веб-порталі інформацію про закупівлю.

Закупівлі здійснюватимуться шляхом застосування однієї з таких процедур: 1)відкриті торги; 2)конкурентний діалог; 3)переговорна процедура закупівлі.

Вивчення цих та інших змін в законодавстві потребує роз’яснення, з метою злагодженої роботи комітетів з конкурсних торгів у період проведення закупівель на 2016 рік.

У запропонованому курсі Сумської ТПП будуть висвітлені зміни законодавства та надано необхідну методичну та теоретичну підготовку для практичної роботи замовників.

Вартість за навчання однієї людини - 980 грн з ПДВ,

підвищення кваліфікації - 640 грн з ПДВ.

Тривалість курсу: 3 дні. За результатами навчань учасники отримують сертифікат, а за результатами підвищення кваліфікації - свідоцтво.

Тренінги проводить Білопільська Олександра Олександрівна. кандидат економічних наук, лектор семінарів з навчання та підвищення кваліфікації  членів комітетів з конкурсних торгів протягом 2 років; заступник директора філії ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”; учасник програми "Гармонізація системи  державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС"; учасник тренінгів системи електронних державних закупвель ProZorro.

Для реєстрації на участь у семінарі та отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном (0542)77-07-67 або на е-mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.