Районна газета

Звернення громадян

Інформацію оновлено 01.11.2018

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Конотопської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-35-48, 6-56-75, 6-24-03, 6-63-64

У Конотопській районній державній адміністрації функціонують:

  • телефон "гарячої лінії" - 6 24 03
  • "телефон довіри" - 2 35 48

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Конотопської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату  Конотопської районної державної адміністрації.

 

З ПРОБЛЕМАМИ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ЖИТЕЛІ ПРИЙШЛИ НА ПРИЙОМ ДО ОЧІЛЬНИКА РАЙОНУ

Жителі сіл Лисогубівка та Сарнавщина у ході особистого прийому звертаючись до Миколи ГОРБЕНКА просили допомогти з вирішенням питань стосовно забезпечення населення дровами та скрапленим газом, відновлення роботи вуличного освітлення, поточних ремонтів закладів культурної та медичної галузі

Хвилює селян й питання утримання доріг взимку, жителі висловили також прохання переглянути маршрут шкільного автобуса.

ЩО ТУРБУЄ СІЛЬСЬКИХ ЖИТЕЛІВ ДЕПТІВКИ, МАЛОГО ТА ВЕЛИКОГО САМБОРІВ?

Саме про це дізнавалась під час виїзного особистого прийому заступник голови РДА Тетяна ШЕРУДИЛО

На прийомі у заступника голови переважно люди похилого віку, а отже основне питання, що виникає зараз у більшості громадян, стосувалось порядку призначення  субсидій  та іншої державної соціальної допомоги.

ВИЇЗНІ ОСОБИСТІ ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН - ЦЕ ДІАЛОГ РАЙОННОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДИ

Нещодавно перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО відвідав села Сахни, Кошари, Фесівка, де провів особистий прийом громадян

 До участі у прийомі громадян долучилися спеціалісти управління соціального захисту населення РДА та Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду, які працюють у складі виїзного «мобільного соціального офісу». Адже метою проведення таких спільних заходів  є  вирішення  не тільки повсякденних питань життєдіяльності громади, але й надання фахової консультативної допомоги населенню району.

ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДО УРЯДУ, ЩОБ КОШТИ НА БУДІВНИЦТВО СОСНІВСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ ВИДІЛИЛИ В НАСТУПНОМУ РОЦІ

Про це зазначив очільник області Микола КЛОЧКО під час особистого прийому громадян у Конотопській райдержадміністрації

Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Анатолій Маняк звернувся до губернатора з проханням у сприянні виділення коштів з державного бюджету на будівництво амбулаторії новітнього зразка у с.Соснівка.