Районна газета

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬ ТА ЗБІЖЖЯ!

Для відновлення своїх прав Ви можете звернутися за допомогою до оперативного штабу із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чи збіжжя, що діє при Сумській ОДА

Телефон штабу боротьби з аграрним рейдерством 099 50 60 222

ПРО РОБОТУ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У ВІДДІЛІ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

Це питання сьогодні розглянули на апаратній нараді в Конотопській райдержадміністрації

За словами начальника відділу АПР Валентини УГНІВЕНКО, за 10 місяців 2018 року  відділом розглянуто 8  звернень, що надійшли до районної державної адміністрації та 11 звернень - до начальника відділу.

 

ОСІННЬО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ В РАЙОНІ ЗАВЕРШУЮТЬСЯ: ПОСІЯНІ ОЗИМІ, НА ФІНІШІ - ЗБИРАННЯ КУКУРУДЗИ НА ЗЕРНО

Цьогоріч аграрії району зібрали 30217 т сої та 58725 т соняшника, продовжується збирання кукурудзи

Наразі вже зібрано кукурудзи на зерно з 74% запланованої площі, тобто майже 16,2 тис.га, намолочено 152251 т при середній урожайності 94,0 ц/га.

АГРАРІЇ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ ВИВЧАЛИ НОВІТНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ НА ФОРУМІ «СУМЩИНА АГРАРНА – 2018»

Делегація у складі представників відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації та сільгоспвиробників  взяла участь у Міжрегіональному форумі «Сумщина Аграрна - 2018», що пройшов на території Сумського національного аграрного університету

На ярмарку аграрії району представили свою сільськогосподарську продукцію. Зокрема, підприємці АФ «Обрій-Сад» продавали яблука, груші, глід, соки, яблучну сушку, саджанці суниці, ТОВ «Весна - Агро» - соки та варення, ТОВ «Колос Агро Трейд» - яйця.