Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БОЧЕЧКІВСЬКА ОТГ ПРИЙМАЛА ДЕЛЕГАЦІЮ КЕРІВНИКІВ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ ЦЕНТРІВ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

На Сумщині в рамках проекту ПРООН «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення та розбудова миру» перебувають керівники базових та регіональних центрів зайнятості Луганської та Донецької служб зайнятості

Луганчани та донеччани, з  метою вивчення кращих практик діяльності обласного та базових центрів зайнятості Сумщини,  побували на Конотопщині. Гості, зокрема, ознайомилися з роботою Конотопського міськрайонного центру зайнятості, де вивчали питання соціального захисту безробітних та надання послуг з метою посилення мотивації до працевлаштування та постійної зайнятості.

Мали можливість побачити зримі результати організації громадських робіт на прикладі об’єкту соціального призначення на території палацу княгині Львової Бочечківської ОТГ Конотопського району.

Учні Бочечківського НВК провели для гостей громади екскурсію по парку-пам’ятці княгині Львової, де протягом останніх двох років проводилися заходи з благоустрою за кошти місцевого бюджету із залученням на громадські роботи понад 20 осіб з числа безробітних жителів громади, які перебувають на обліку центру зайнятості. До 95% коштів на оплату праці взяв на себе Конотопський міськрайонний центр зайнятості.

За матеріалами сайту: https://bochechkivska-gromada.gov.ua та https://sum.dcz.gov.ua/