Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПРО ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ СТАРТАПІВ В УКРАЇНІ»

Постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 736 затверджено «Порядок реалізації експериментального проекту щодо надання на конкурсних засадах фінансової підтримки стартапам в Україні, у тому числі в сфері інформаційних технологій».

З умовами участі у програмі «Грант на реалізацію стартапу, у тому числі в сфері ІТ» можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/cikqc .

ПРАЦЮВАЛА РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КОНОТОПСЬКІЙ РВА

Об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та бізнесу в умовах воєнного стану задля збереження та розвитку підприємницького потенціалу є метою діяльності ради підприємців при Конотопській РВА зауважила  тимчасово виконуюча обов’язки начальника Конотопської РВА Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, відкриваючи засідання Ради підприємців при Конотопській РВА

Учасники зустрічі обговорювали питання, які турбують бізнес Конотопського району, зокрема: підтримка аграріїв, земля, яких знаходиться у безпосередній близькості від кордону з рф; матеріальна допомога Збройним Силам України від представників бізнесу в умовах війни.

НАДАВАТИ УСЮ МОЖЛИВУ ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ - ОДНЕ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ ДЕРЖАВИ

Відділ економіки та агропромислового розвитку Конотопської районної державної адміністрації підготував збірку актуальних грантів, програм для підтримки бізнесу в умовах воєнного стану на рівні держави та обласному рівні.

ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ:

ДІЯ.БІЗНЕС ЕКСПОРТНИЙ НАПРЯМ: ЕКСПОРТ В УМОВАХ ВІЙНИ

Офіс з розвитку підприємства та експорту збирає актуальну інформацію про готовність українських підприємців здійснювати експортну діяльність в умовах війни. Мета — допомогти знайти для вас потенційного партнера закордоном, який готовий відмовитись від російських та білоруських товарів на користь українських. 

Корисну інформацію можно знайти:

МІНЕКОНОМІКИ: ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ НА РОЗВИТОК ПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Уряд започаткував програму грантів для підприємців, які хочуть створити або розвинути свій бізнес у сфері переробки. Держава надає їм до 8 млн грн безповоротної допомоги для реалізації виробничих проектів

Отримати фінансування можуть ФОПи або юридичні особи, які: не розміщені і не провадять діяльність на тимчасово окупованих територіях станом на момент подання заявки; не провадять господарську діяльність на території рф; не належать до підсанкційних осіб; не є банкрутами, не перебувають у стадії банкрутства; мають кінцевих бенефіціарів-громадян України.