Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Інформуємо, що Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу, спільно з громадською організацією Rotary Club Lviv Innovation підготували для управлінців середньої та вищої ланок підприємств та організацій Національний благодійний онлайн-форум «Intellectual Online Ironman» - «Управлінські рішення в сучасних умовах»

Вказана масштабна подія в сфері бізнесу триватиме з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року, онлайн-трансляції в зазначені терміни відбуватимуться щодня з 19.00 до 21.00.

Участь у форумі надасть можливість керівникам, власникам підприємств і організацій отримувати важливу інформацію, обмінюватись досвідом, експерти проєкту та відомі успішні бізнесмени розкриють власні секрети ведення бізнесу в кризові часи та навчатимуть цього слухачів.

Інформацію про онлайн-форум «Intellectual Online Ironman», умови участі можна отримати за посиланням в мережі інтернет: https://uabl.org/vseukrainskyi- blahodiinyi-onlain-forum/. Контактна особа заходу: менеджер проєкту - Назар Мазур, моб. тел. 096 136 55 27.