Районна газета

КОНОТОПСЬКА НЕБЕСНА ЧОТА:ГЕРОЯМИ ВИДАННЯ СТАЛИ ШІСТНАДЦЯТЕРО ЗЕМЛЯКІВ

Вчора у районній бібліотеці для жителів Конотопського району презентували книгу «Конотопська небесна чота. 2014 – 2018»

Автори книги - вихованці гуртка «Юні журналісти-краєзнавці» Конотопської станції юних туристів та їх керівник, історик та краєзнавець Ігор ЛИСИЙ.

Це книга про жителів Конотопщини. Чота це один із найменших підрозділів у війську.

ПРІОРИТЕТИ ФОНДУ: СВОЄЧАСНЕ І В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ НАДАННЯ ДОПОМОГ

Конотопське відділення  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  інформує

Відповідно до діючого законодавства, Фонд соціального страхування України є органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та медичним страхуванням, провадить акумуляцію страхових внесків, контроль за використанням коштів, забезпечує фінансування виплат за цими видами страхування.

ЯНГОЛИ, ЯКІ ЗАРАЗ ТРИМАЮТЬ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО, ЗА ПОКЛИКОМ ДУШІ БУЛИ ТАМ, ДЕ ПАЛАЛО СЕРЦЕ УКРАЇНИ, – ІВАН БОРШОШ

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ разом із представниками влади та громадськості взяв участь у меморіальних заходах з нагоди вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності

Звідусіль сьогодні лунали слова «Вдячні за гідність», «Вдячні за свободу», «Вдячні за майбутнє», по всій області відбулися поминальні молебні. Люди молилися за вічний спокій Героїв Небесної Сотні і всіх, хто поклав своє життя на олтар служіння рідній Україні.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ВІД СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НАПРЯМОМ «ПІДТРИМКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ДОРАДЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

На виконання заходів фінансової підтримки за цим напрямом в обласному бюджеті передбачено 199 тис гривень

Під час засідання комісії з питань виконання заходів Програми розвитку АПК та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ повідомив, що загалом на виконання заходів вищезазначеної Програми в обласному бюджеті на 2020 рік затверджено видатки в сумі 500 тис. гривень.

ЗАЛИШКИ ОСВІТНЬОЇ СУБВЕНЦІЇ СПРЯМУЮТЬ НА ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ У ШКОЛАХ

Одним із пріоритетів для використання залишків освітньої субвенції буде пожежна безпека у школах. Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів

«Цим рішенням наш Уряд акцентує увагу, що пожежна безпека шкіл має бути одним із пріоритетів для місцевої влади. Адже вона напряму стосується безпеки учнів, учителів та усіх, хто знаходиться у закладах. Наше рішення дає можливість використовувати більше ресурсу на протипожежні заходи та підвищувати їхню ефективність», – зазначила Міністр освіти і науки Ганна НОВОСАД.

ЯК ЗРОБИТИ КОЖЕН УРОК ЦІКАВИМ І НЕПОВТОРНИМ: УЧИТЕЛІ ІНФОРМАТИКИ ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ

У Гружчанському НВК відбувся  районний семінар учителів інформатики з теми «Розвиток пізнавального інтересу і творчої активності на уроках інформатики»

Учасники заходу ознайомилися із системою роботи вчителя Галини ГАНЖИ з окресленої теми та вмінням упроваджувати актуальні методи та прийоми розвитку творчої активності учнів в освітній процес.