Районна газета

ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Державна служба зайнятості підтримує сучасні тенденції з розвитку електронного урядування

Активно впроваджуються нові електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій за допомогою комп’ютера та мобільного телефону. З початку 2018 року запрацював новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості», який відтепер має більш зручний та зрозумілий інтерфейс, надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні

«Електронний кабінет роботодавця»  скорочує витрати часу роботодавця для відвідування центру зайнятості та підвищує рівень взаємодії з Державною службою зайнятості.

Роботодавець має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. Також передбачена можливість подання звітів за формою 3-ПН та перегляду звітів форм 4-ПН, 1-ПА, що подавались до центру зайнятості та ще багато корисної інформації.

«Електронний кабінет безробітного» значно розширює можливості самообслуговування. За допомогою цього сервісу зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані в центрах зайнятості та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Отримати доступ до сервісів дуже просто. Для цього необхідно звернутись до центру зайнятості, надати адресу електронної пошти та логін і пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуг на сайті служби зайнятості.

Нагадуємо, що в минулому році служба зайнятості запровадила такий сервіс, як «Електронна черга»Завдяки електронній черзі реєстрації можна дистанційно записатись на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту.

Також служба зайнятості надає допомогу та організовує технічний супровід таких послуг як «Відео-резюме», «Онлайн-співбесіда безробітних з роботодавцями», «Відео-презентація та відео-вакансія підприємства».

Сподіваємось, що послуги та нововведення служби зайнятості  стануть в нагоді всім клієнтам центру зайнятості.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Конотопського міськрайцентру зайнятості за адресою: м. Конотоп, вул. М.Сусла, 20.