Районна газета

ПИТАННЯ ОСВОЄННЯ КОШТІВ ДФРР – НА ЩОТИЖНЕВОМУ КОНТРОЛІ МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ І ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На цьому під час наради з керівництвом райдержадміністрацій та підрядними організаціями, які працюють над реалізацією проектів, наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

Директор обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр СІТАК повідомив, що в цьому році близько 247 млн грн зайшло в область для реалізації проектів, які фінансуються за рахунок коштів ДФРР. Із них майже 84 млн грн – на фінансування перехідних з минулого року проектів надійшли у червні. На фінансування цьогорічних об’єктів було виділено  127 млн грн.

«Міністерство розвитку громад та територій України поставило чіткі завдання – максимально забезпечити освоєння коштів у жовтні. І невдовзі проводитиметься чергове засідання міжвідомчої комісії з відбору проектів на фінансування за кошти ДФРР, на якому розглядатиметься питання зняття коштів з областей з тих об’єктів, де кошти не освоюються, – зазначив посадовець під час спілкування з керівниками районів. – Тож ви маєте зробити все від вас залежне, щоб ефективно освоїти ці кошти, адже інакше подальше фінансування об’єктів ляже на ваші плечі».

Замовники та підрядні організації прозвітували Ірині Купрейчик та заступнику голови облдержадміністрації Івану БОРШОШУ про хід виконання ремонтних робіт у Краснопільській, Недригайлівській, Роменській опорних школах, на ділянці дороги в Конотопі тощо і гарантували, що роботи будуть якісно виконані згідно з планом, а бюджетні кошти використані вчасно, ефективно і прозоро.