Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЛЮДМИЛА ЗЕРНИЧЕНКО: ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – ЦЕ АРМІЯ СИЛЬНИХ, ВІДВАЖНИХ ЗАХИСНИКІВ, ЯКІ ДО ОСТАННЬОГО ПОДИХУ ГОТОВІ ЗАХИЩАТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ

Шановні військовослужбовці, захисники України!

 

          Вітаю вас із Днем Збройних сил України!

Збройні сили України – це армія сильних, відважних захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну землю. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Це свято об'єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити наші кордони. Українська армія стала для нас національним гарантом стабільності та безпеки. З великою гордістю в душі прославляємо солдат, які героїчно виконують військовий обов’язок на сході України.

У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш біль.

Дякую за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО/ООС, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

Бажаю кожному, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини  міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди у родинах.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Тимчасово виконуюча

обов'язки голови

Конотопської райдержадміністрації                                            Людмила ЗЕРНИЧЕНКО