Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

«АЛГОРИТМ ДІЙ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї»

Відповідну тему, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», обговорили за «круглим столом» у приміщенні Центру надання соціальних послуг  Кролевецької міської ради

«Одним із пріоритетних напрямків роботи є попередження негативних ситуацій у родині, особливо у сім’ях з дітьми, та надання їм своєчасної допомоги. На жаль, у нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім'ї є внутрішньою проблемою цієї сім'ї і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім'ї, є одним із найголовніших прав громадян» - зауважила головний спеціаліст відділу підтримки сім’ї та координації соціальних послуг управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації Лариса ТИЩЕНКО.

У ході засідання розглядалися  питання підвищення результативності профілактичних та інших заходів у сфері протидії насильства в сім’ї суб’єктами взаємодії:  обговорювались актуальні аспекти міжвідомчої співпраці, напрацьовувались рекомендації щодо подальших кроків, впровадження яких зможе покращити інформаційно-просвітницьку роботу  та роботу з надання допомоги постраждалим особам.