Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

«МУЗЕЙ– ЦЕ ЩЕ ОДНА НОВА СТОРІНКА ІСТОРІЇ СЕЛА В'ЯЗОВЕ»

Такі слова лунають з вуст відвідувачів музейного комплексу Миколи СТОРОЖЕНКА, що знаходиться в селі В’язове Конотопського району

Істинність таланту непересічного й самобутнього художника, нашого земляка, Миколи СТОРОЖЕНКА підтверджуються надзвичайною популярністю музею, присвяченого цій видатній мистецькій особистості.

Кажуть, що картини живуть своїм власним життям, народженим душею художника. І від того, наскільки широка душа у митця, буде залежати творче буття його шедеврів. За місяць роботи музею експозиції переглянули 687 відвідувачів, серед яких – представники родини Миколи СТОРОЖЕНКА, колеги та друзі митця, працівники Конотопської районної державної адміністрації та Конотопської районної ради, учні навчальних закладів району, викладачі та студенти  Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ, ветеранські організації міста та району.

Відвідувачі змогли поринути у світ графіки та живопису Миколи СТОРОЖЕНКА, відчути творчу енергію митця, доторкнувшись до його особистих речей, почути захоплюючі розповіді екскурсоводів про життєві й мистецькі грані креативної особистості художника. А яскрава палітра вражень гостей Музею Миколи СТОРОЖЕНКА не залишає сумнівів про його важливість у культурно-мистецькому житті Контопщини.