Районна газета

Культура і мистецтво

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 41607
4-й поверх адмінприміщення Конотопської районної державної адміністрації
тел. (05447) 6-61-49 факс 2-33-13
електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

СКАЖИ НАСИЛЬСТВУ-НІ!

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» у Конотопському районі триває

Сьогодні у районній бібліотеці увазі сільських бібліотекарів було представлено  відео-презентацію «Насильство. Як себе захистити?». Презентація  висвітлює проблему домашнього насильства, сумну статистику та наслідки цього жахливого явища.

ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

У районній бібліотеці відбувся семінар за темою «Робота бібліотек Конотопського району: основні пріоритети та завдання розвитку у 2020 році»          

Провідний методист Валентина ГАЙДУК підвела попередні  підсумки роботи бібліотек району за 2019 року та ознайомила присутніх із пріоритетними напрямками діяльності бібліотек у 2020 році, впровадженням сучасних форм бібліосервісу в практику роботи.

«ГЕРОЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…»

_ 

Під такою назвою в приміщенні Конотопської РДА пройшла акція-вшанування, приурочена до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком

Сьогодні у нашому районі проживає 422 особи, які мають статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УСПІШНІ БІБЛІОТЕЧНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ МОЛОДІ»

У Всеукраїнському конкурсі Конотопська районна бібліотека перемогла у номінації «Знаємо, пам’ятаємо, зберігаємо»

На Конкурс був представлений краєзнавчо-інформаційний проєкт «Конотопщина: Terra incognita», у результаті втілення якого збагатився краєзнавчий ресурс районної бібліотеки.