Районна газета

Культура і мистецтво

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 41607
4-й поверх адмінприміщення Конотопської районної державної адміністрації
тел. (05447) 6-61-49 факс 2-33-13
електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

До Європейського  дня боротьби з торгівлею людьми, що  відзначається 18 жовтня, у районній бібліотеці діяла книжково-ілюстративна виставка «Торгівля людьми – соціальна проблема сучасності»

Торгівля людьми є порушенням прав людини, вона становить загрозу гідності та недоторканності конкретної особи, а також стає причиною рабського становища жертви такої торгівлі.

ПЕРЕМОЖЦІ АКЦІЇ «ТВОРЧІСТЬ МИКОЛИ СТОРОЖЕНКА ОЧИМА СУЧАСНИКА» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ВІД РАЇСИ СТОРОЖЕНКО

Сьогодні Музей художника Миколи СТОРОЖЕНКА відвідала делегація киян, які знали особисто нашого видатного земляка та є поціновувачами його творчості

Серед гостей була й дружина митця - Раїса Олександрівна, яка постійно опікується мистецьким центром, що вже понад рік функціонує у В’язовому - малій батьківщині геніального художника. Поряд з очільником В’язівської громади Людмилою СІРЕНКО, Радою музейного комплексу, вона натхненно працює над тим, щоб памʼять про Миколу СТОРОЖЕНКА була вічною, як вічними у просторі і часі є його картини.

ПРО МИНУЛЕ НАШОГО КРАЮ, ПРО ВІДОМИХ ІСТОРИЧНИХ ОСІБ, ПРО РОЗУМІННЯ МІСЦЯ КОНОТОПЩИНИ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ…

Саме це стало метою створення книги Шаміля АКІЧЕВА «Пам’ятні дати з історії Конотопщини», презентація якої відбулася в Конотопській районній бібліотеці

Ця робота Шаміля АКІЧЕВА з’явилася завдяки любові автора до Конотопщини та є своєрідним упорядкованим виданням матеріалів з історії нашого краю: від давнини (1096 рік) і до червня 1941 року. До книги включені архівні та газетні матеріали, відомості з різних джерел та дані про наших діячів.

«УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО В ДАТАХ» СТАЛО ГАРНОЮ НАГОДОЮ ЗАЗИРНУТИ ДО СТОРІНОК ІСТОРІЇ ТА ЗГАДАТИ ПРО ЗВИТЯГУ ПРЕДКІВ

Напередодні Дня українського козацтва і Дня захисника України в бібліотеках району пройшла декада популяризації книги «Українське козацтво в датах»       

У сільських бібліотеках були розгорнуті книжкові виставки  «Сила нескорених» (районна бібліотека), «Береженого Бог береже, а козака шабля» (Тулущанська сільська бібліотека), «Наші воїни - захисники Вітчизни» (Вирівська сільська бібліотека), виставка-подія «Свято сильних, мужніх і безстрашних» (В. Самбірська сільська    бібліотека), тематична поличка «Героїв країна – моя Україна»  (Привокзальна сільська бібліотека) та інші.