Районна газета

ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД СТВОРЕНО ПРЯМУ ТЕЛЕФОННУ ЛІНІЮ З ПИТАНЬ ОСВІТИ

Для встановлення системної комунікації між об’єднаними громадами, урядом та експертами запрацює пряма телефонна лінія Міністерства освіти і науки України

У процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл у органів місцевого самоврядування в об’єднаних громад виникає низка питань, які потребують консультації експертів та допомоги фахівців з питань децентралізації у сфері освіти.

ПИШАЄМОСЯ ПЕРЕМОЖЦЯМИ! ВИХОВАНЦІ РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЛЯ ВЗЯЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «ТЕРИТОРІЯ ТВОРЧОСТІ»

Учасники яскраво представили район в обласному етапі Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості». У результаті – три перемоги

- Ми пишаємося нашими переможцями і бажаємо їм творчих  злетів та подальших нагород!, - звернувся начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола ВЕРБНЯК.

ОСВІТЯНИ КОНОТОПЩИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Очільники району Тетяна ШЕРУДИЛО та Анатолій БОЯРЧУК, куратор освітньої галузі району Микола ВЕРБНЯК сьогодні продовжили вітальну естафету у педагогічних колективах освітніх закладів району з нагоди Дня педагогічного працівника

Почесними грамотами керівництва району нагороджені кращі представники галузі освіти В’язівського, Гружчанского, Землянського, Духанівського, Попівського (І-ІІст.) та Чорноплатівського НВК.

У теплій атмосфері дружнього спілкування на адресу педагогів лунали щирі слова привітань та подяки за відданість справі, освітянське покликання, любов до дітей і невтомний творчий пошук. А ще – фото на добру згадку.

У РАМКАХ ВИПАДКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ: ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУЮТЬСЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

У Шаповалівці, Соснівці, М.Самборі та В.Самборі постійно діюча мобільна група випадковим чином перевірила місцеві заклади освіти на відповідність протиепідемічним правилам

- Надзвичайно прискіпливо відноситься адміністрація освітніх закладів до виконання усіх вимог санітарно-епідеміологічного характеру. Дотримання карантинних вимог у перевірених освітніх закладах перебуває під особливою педагогічною увагою - прокоментував підсумки перевірки головний спеціаліст з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Роман НЕСТЕРЕНКО.