Районна газета

ВЛАДА І ГРОМАДСЬКІСТЬ: СПІВПРАЦЯ ТА ПОРОЗУМІННЯ

Представники Конотопської райдержадміністрації є активними учасниками заходів з комунікації між громадянським суспільством, бізнесом та владою

У межах проекту «Самоврядування для людей. Розвиток потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю» у листопаді 2018 року для представників Конотопської РДА, освітніх закладів району, лідерів думок громад та депутатів сільських рад Валентина ВОЛІК та Катерина КОБЕЦЬ провели тренінг на тему: «Залучення громадськості до прийняття управлінських рішень через участь у реалізації проектів».

Захід організовано завдяки Громадській організації МАRТ, словацькій організації Partners for Democratic Change Slovakia, Освітній дім прав людини в Чернігові (Human Rights House in Chernihiv), Конотопському МЦ, виконкому Мереф'янської ОТГ в рамках проекту «Самоврядування для людей. Розвиток потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю» за фінансової підтримки SlovakAid та Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія)

Під час проведення заходу, за спеціальною методикою, було сформовано ціннісний портрет команди районного відділу освіти. За результатами обробки даних основними командними цінностями було визначено: «Здоров’я», «Сім’я», «Мир». Від організаторів заходу нещодавно надійшов Сертифікат для колективу відділу освіти Конотопської райдержадміністрації, який було вручено начальнику відділу Миколі ВЕРБНЯКУ вчора під час апаратної наради.