Районна газета

ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ НА ЧАСІ

10 травня 2019 року відбулася нарада з організації оздоровчої кампанії у закладах загальної середньої освіти Конотопського району та Бочечківської ОТГ начальників пришкільних та профільного таборів,вихователів та кухарів,директорів закладів освіти.

Відкрила нараду заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяна Шерудило, яка наголосила на тому, що у наших закладах створені всі умови для успішного проведення оздоровчої кампанії.

Начальник відділу освіти Микола Вербняк ознайомив присутніх з фінансуванням оздоровлення влітку 2019 року.

Методист РМК Конотопської районної ради Ірина Козловська  ознайомила відповідальних за оздоровлення з нормативно - правовою базою таборів відпочинку, організацією виховної роботи у таборах,методичним забезпеченням закладів відпочинку.

Представники Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Конотопському районі Романюк О.В., Ковальов І.О., Баско Н.В. ознайомили присутніх з створенням належних умов на території закладів освіти та додержанням санітарно - гігієнічних вимог на харчоблоках.

Андрій Нечипоренко, інспектор пожежно - рятувальної частини Конотопського міськрайонного відділу Управління ДСНС  України в Сумській області ознайомив з правилами пожежної безпеки під час оздоровчої кампанії.

Методист РМК Людмила Шеіна доповіла про організацію  роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Катерина Васильченко провела санітарно - гігієнічне навчання кухарів, вихователів пришкільних та профільного таборів.