Районна газета

ПРИШКІЛЬНІ ТАБОРИ: ЯК ПРОХОДИТЬ ВІДПОЧИНОК І ЧИ ЗАДОВОЛЕНІ ДІТИ?

Районним відділом освіти заплановані  виїзди  у пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням у період з 27 травня по 13 червня 2019 року

Основна мета - упевнитись в якісній та результативній організації  відпочинку й оздоровлення дітей та учнівської молоді у пришкільних, літніх мовних та профільному таборах Конотопського району.

Вчора методисти районного методичного кабінету проінспектували Вирівський та Попівські навчально-виховні комплекси. Вони стали свідками ранкових фізичних вправ для дітлахів, відвідали шкільні їдальні, де на дітей чекав смачний сніданок, поспілкувалися з вихованцями, директорами таборів та вихователями.

З початком роботи пришкільних таборів стартували  і два  районні проекти:  «Сучасне село в моїй уяві» та «Моє село – сторінка історії Сумщини», які школярі, разом зі своїми наставниками, повинні втілити у життя у вигляді макетів сучасного українського села, відеоробіт про історію свого населеного пункту. Роботи будуть представлені для оцінювання та визначення переможців.

Методист Ірина КОЗЛОВСЬКА, яка опікується питаннями відпочинку та оздоровлення в закладах освіти району, зазначила, що цей період дітям повинен бути максимально корисним для здоров’я та сприяти розвитку розумової діяльності, пізнавальної активності. Тому, керівники  таборів та директори шкіл повинні особливу увагу приділяти систематичному відвідуванню дітьми таборів, забезпечити максимальне залучення учнів до реалізації даних проектів.