Районна газета

ЕНЕРГІЙНО ТА ВЕСЕЛО! САМЕ ТАК ПРОЙШЛО СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ У ЗАВОДСЬКОМУ

31 травня відбулося районне свято «На хвилі драйву та позитиву!» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей для стали учні середнього шкільного віку закладів

Програма відкриття свята за участі вихованців гуртків театральних колективів «Фламінго» та «Мозаїка» була по-справжньому драйвовою та динамічною. Ранкова руханка «Ми – на драйві», яку підготували керівники гуртків Центру позашкільної роботи,  налаштувала дітей на активний відпочинок.

Родзинкою дійства став флешмоб «Наповни світ радістю». Сотні легеньких  та яскравих мильних бульбашок із заповітними мріями одночасно злетіли у повітря.

Чимало цікавинок запропонували дітлахам організатори свята  - районний відділ освіти та Центр позашкільної роботи, сектор молоді та спорту райдержадміністрації.  Завдяки їх зусиллям кожен знайшов собі заняття до смаку.

Цього дня працювали: дитяча арт-майстерня  «Колір настрою-святковий!», туристичне містечко «Юніор-САМР», спортивне містечко «Зарядись позитивом!», платформи правових знань «Активні люди», «Науковий пікнік: «Експериментуй з нами!», платформа з виготовлення міні-постерів «Територія творчості», платформа кулінарів «Смак літа», батутне містечко.

Цікаво, з використанням QR – кодів для шифрування завдань, пройшов  квест «Літо за правилами», а вихованці  дитячо-юнацької спортивної школи демонстрували  свої досягнення  з міні-футболу.       

Учасники та гості свята мали змогу закарбувати щасливу мить свята  на фотомайданчиках «Відкрий двері в літо!», «Літо - час для успіху».