Районна газета

ДО ШКОЛИ НАВІТЬ ВЛІТКУ: ПРИШКІЛЬНІ ТАБОРИ ЗАВЕРШИЛИ СВОЮ РОБОТУ, ОДНАК ЛІТО ТРИВАЄ І НА ДІТЕЙ ЧЕКАЄ ЩЕ БЕЗЛІЧ ЦІКАВИХ ВІДКРИТТІВ ТА ДОСЯГНЕНЬ

13 червня завершили свою роботу 17 пришкільних таборів, 14 літніх мовних загонів  та 1 профільний табір «Територія творчості» районного Центру позашкільної роботи, у яких відпочили та набралися сил 829 вихованців (це учні 1- 8 та 10 класів)

Кожен табір мав свою назву і конкретну програму. Школярі прожили цікаві дні бантиків, доброти та ввічливості, спорту та здоров’я, патріота – і це лише маленька частина з того, чим займалися діти в пришкільних таборах.

Вихованці забезпечувалися дворазовим збалансованим  харчуванням, у меню якого входили свіжі фрукти, овочі, м’ясо, риба, молочні продукти, соки тощо.

Протягом майже трьох тижнів  вихованці таборів активно долучилися до районних короткострокових проектів пришкільних таборів  «Сучасне село в моїй уяві» та літніх мовних загонів «Моє село – сторінка історії Сумщини», продуктами яких мають стати макети сучасного села та відеоролики англійською мовою про історичні події сіл району.

Літні мовні загони створювали відеоролики, у яких діти розповідали англійською мовою місцевій владі, мешканцям села з активною громадською позицією про окремі історичні факти та події свого населеного пункту.  

На даний час триває збір матеріалів на конкурс проектів, і вони вражають своєю оригінальністю та цікавими формами. Діти вкотре довели, що село для кожного з них – це той рідний куточок, де вони відчувають тепло своїх рідних та близьких людей, доля якого залежить саме від них.

Час промайнув дуже швидко. Залунали позивні прощання. А на завершення кожен підготував цікаву програму, під час якої діти висловлювали свої враження від екскурсій, туристичних походів рідним краєм.

«Табірна зміна закінчилася, але літо тільки розпочалося, сподіваємося, що і в наступному році діти із задоволенням відправляться до школи навіть влітку», - переконана методист районного методичного кабінету Ірина КОЗЛОВСЬКА, говорячи про сенс існування пришкільних таборів.