Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

У приміщенні Конотопської міської ради пройшла зустріч районних та міських начальників відділів освіти, керівників освітніх закладів, вчителів майбутніх першокласників, психологів, бухгалтерів відділів освіти з представниками Обласного Департаменту освіти і науки

Присутні обговорили питання підготовки до нового навчального року закладів загальної середньої освіти Конотопського району, м.Конотоп, Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія ГРОБОВА   проаналізувала стан забезпеченості комп’ютерним обладнанням, меблями, дидактикою закладів освіти Конотопщини.

Начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Алла ШАМРАЙ ознайомила присутніх з виділенням державних субвенцій для матеріального забезпечення  освітніх закладів.

Начальник відділу дошкільної,загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Світлана БИРЧЕНКО наголосила на важливості організації освітнього процесу в умовах Нової української школи, відповідальному ставленні педагогів до своєї роботи, сучасному оформленні класних кімнат для майбутніх першокласників.