Районна газета

КОНОТОПСЬКИЙ РАЙОН ДОЛУЧИВСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ “ТЕПЛО ДОЛОНЬ СОЛДАТАМ УКРАЇНИ”

Дана благодійна акція, що відбулась у Конотопському міському будинку культури "Зоряний", була спрямована на підтримку бійців Конотопщини, які знаходяться у зоні АТО

 

У рамках заходу було організовано благодійний аукціон, виставки діяльності громадських і волонтерських організацій та насичена концертна програма. Для всіх бажаючих навчитися власноруч виготовляти обереги пройшли відповідні майстер-класи.

«До цієї благородної справи долучилися учні та педагоги навчально-виховних комплексів Конотопського району, вихованці та керівники гуртків  декоративно – ужиткового напрямку Центру позашкільної роботи. Великим попитом користувалися вироби із національною символікою  - віночки, квіти, прикраси,обереги, ляльки в національному вбранні, браслети тощо», - прокоментувала начальник відділу освіти Олена БОХАН.

Завдяки небайдужим людям, які придбали квитки на концерт, а також вироби, представлені на аукціоні в МБК “Зоряний”, у підсумку було зібрано близько 18 тисяч гривень на автомобіль для бійців АТО.