Районна газета

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ - ГОРДІСТЬ КОНОТОПЩИНИ

Вчора відбулась урочиста церемонія вручення сертифікатів на отримання стипендії голови Конотопської районної державної адміністрації у 2016 році обдарованим учням Конотопщини

Переможців турнірів, конкурсів, призерів предметних олімпіад і учасників МАН, які гідно представляли наш район, відзначили у великій залі Конотопської районної державної адміністрації.

Участь у заході взяли керівництво Конотопського району, депутати районної ради, педагоги, директори навчальних закладів, учні та їх батьки, гості, місцеві ЗМІ.

З вітальним словом звернувся до талановитих дітей тимчасово виконуючий обов’язки голови Конотопської райдержадміністрації Андрій САХНО. «Ми раді вітати Вас тут у приміщенні райдержадміністрації, де вирішуються питання розвитку району та приймаються важливі рішення. Сьогодні Ви прийшли сюди як переможці. Ви є прикладом наслідування для однолітків та гордістю батьків, педагогів і усього району. Хочемо побажати, щоб таких успіхів і перемог у вашому житті було якомога більше, щоб ви завжди досягали усього, чого прагнете, а влада  району вам у цьому допомагатиме», – зазначив посадовець.

10 кращих обдарованих учнів району за підсумками 2015 року у 2016 отримуватимуть стипендію голови Конотопської районної державної адміністрації

Дипломами за особливі успіхи у навчанні були нагороджені і інші талановиті особистості.

Грамотами голів Конотопської районної державної адміністрації та Конотопської районної ради були нагороджені педагоги-наставники, подяками  - батьки  учнів, дипломами за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Конотопщини, активну участь у  організації інтелектуальної і творчої діяльності обдарованої молоді – керівники навчальних закладів.