Районна газета

ШИРОКИЙ СВІТ МОЄЇ МАЛОЇ БАТЬКІВЩИНИ

Таку назву мав конкурс-захист учнівських презентацій англійською мовою, що пройшов на базі Конотопського районного методичного кабінету та був присвячений року англійської мови в Україні

 

Конкурсанти представили 18 цікавих презентацій про рідні населені пункти, що містили легенди походження назв, цікаві історичні факти, інформації про визначні місця, відомі історичні постаті, героїв сьогодення тощо.

Найвищі схвалення «Гран-прі» та І місце отримали роботи Катерини КУБИШКИ (Юрівський НВК) та Андрія КОВАЛЕНКА (Бочечківський НВК). Зацікавили своєрідним підходом до створення презентацій Ілона КОСТЮК (ІІ місце, Соснівський НВК), Катерина ШЕШЕНЯ (ІІ місце Гружчанський НВК). Творчо підійшли до участі в конкурсі Євгеній РЯБУЩИЦЬ (Великосамбірський НВК), Артур ГОРБАЧЕВСЬКИЙ (Шаповалівський НВК) та Анна САВЧЕНКО (Дубов'язівський НВК), які отримали почесне ІІІ місце.

«Дуже приємно, що підготовка учнів та їхні знання з англійської мови мали такий високий рівень, і, відповідно, заслужили високі оцінки журі. Вразила велика пошукова та підготовча робота учнів та вчителів, артистизм та вміння презентувати свої роботи, котрі беззаперечно об’єднувала любов до рідного краю», - наприкінці підсумувала начальник відділу освіти Олена БОХАН.