Районна газета

АБИ ПІДЛІТКИ НЕ СТАЛИ ДІТЬМИ ВУЛИЦЬ

Службою у справах дітей спільно з відділом освіти, РЦСССДМ та представниками  сектору ювенальної превенції управління національної поліції проведені   профілактичні рейди

Членами робочої групи відвідано 27 сімей соціально вразливих категорій, які мешкають на території Попівської, Вирівської, Великосамбірської, Дептівської, Шевченківської, Соснівської сільських та Дубров’язівської селищної рад.

З усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність.

Учасниками рейду зверталась увага на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного відвідування дітьми шкільного віку навчального закладу. Позитивним є те, що на території району не було виявлено фактів загрози життю та здоров‘ю дітей.

«Такими  спільними  профілактичними  заходами, як зазначила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Точиленко, - досягається послідовність у роботі з виявлення проблем у родинах на ранніх стадіях та зменшує можливість виникнення фактів соціального сирітства в районі».