Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЗАПРАЦЮВАВ У КОНОТОПІ

Приміщення сервісних центрів Пенсійного фонду України приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України, в тому числі  і на Конотопщині презентували оновлений сервісний центр

Оновлення сервісного центру є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР – нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта.

Клієнти Пенсійного фонду можуть отримати послуги і необхідну допомогу на засадах компетентності, привітності, оперативності за стандартами, єдиними для всіх, з увагою до кожного клієнта.

У відкритому залі робочі місця спеціалістів обладнані сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, встановлено систему відеоспостереження. Облаштовано зручну зону очікування де наявна система електронної черги та забезпечено відкритий доступу до веб-порталу електронних послуг.У зоні очікування для відвідувачів є можливість  ознайомитися з пенсійними новинами, актуальною інформацією про права та сервіси, що забезпечуються громадянам, переглянути інформаційні соціальні ролики.

Оновлений Конотопський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) працює з понеділка по четвер з 8 до 18.00 години, в п’ятницю з 8 до 17.00 години  без перерв, розташований за адресою: м. Конотоп, вул. Депутатська, 2.