Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Які виплати отримують безробітні Сумщини?

Сьогодні, як інформує директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, на Сумщині 17 266 офіційно зареєстрованих безробітних.

87,2% з них отримують грошову допомогу із зв’язку з втратою роботи: четверта частина безробітних мають мінімальні виплати – 1 000 тис., 27,2% - 1 800, лише 454 особи – 9 750 грн.  

Як страховий стаж впливає на допомогу по безробіттю?

Розповідає В. Підлісний:

Війна загострила проблеми зайнятості жителів Сумщини

Війна в Україні, спричинена агресією рф, посилила вразливість і підвищила економічні, соціальні ризики та загрози для жителів нашої області. Про це свідчить опитування «Оцінка потреб жителів Сумської області», яке провели у квітні цього року Центр соціальних досліджень Сумського держуніверситету спільно з обласною службою зайнятості.

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості продовжує надавати послуги незайнятим громадянам

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, незважаючи на складний воєнний час, продовжує надавати послуги незайнятим громадянам, сприяючи економічному одужанню та зниженню напруженості на ринку праці області.

На сьогодні у навчальному закладі здобувають освіту за професіями «Оператор котельні» та на курсах цільового призначення за напрямом «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації».

КОМУ НАЙВАЖЧЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ НА СУМЩИНІ?

За словами очільника обласної служби зайнятості Володимира Підлісного, відомство одне з небагатьох, яке ні на мить не призупиняло своєї діяльності. У різні часи воєнного стану служба надавала онлайн-послуги, дистанційно, а в більшості випадків, так би мовити, стаціонарно, приймаючи у визначені години безпосередньо безробітних та роботодавців у центрах зайнятості.

Цього року служба надала 27,3 тисячі різноманітних послуг в межах своєї компетенції, з них 25 тис. адресовані конкретно безробітним людям.

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ, ОСІБ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ТА ЧЛЕНІВ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ОДЕРЖАННЯМ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ!

Повідомляємо, що 15.03.2022 внесено зміни до Закону України  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 (далі – Закон № 2464).

Еще статьи...

  1. ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ З УСИНОВЛЕННЯ ДИТИНИ МОЖНА НА ПОРТАЛІ ДІЯ
  2. БАЖАЮЧІ ВЗЯТИ ДИТИНУ НА ВИХОВАННЯ У СІМ’Ю ЗМОЖУТЬ ПОДАТИ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ОНЛАЙН
  3. УРЯД СПРОСТИВ МЕХАНІЗМ ПЕРЕДАННЯ ДИТИНИ, ТИМЧАСОВО ЕВАКУЙОВАНОЇ НА ТЕРИТОРІЮ ІНШОЇ ДЕРЖАВИ, В СІМ’Ю УСИНОВЛЮВАЧІВ
  4. ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: РОБОТА В ДВА КЛІКИ
  5. СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ПРАЦЕВЛАШТОВУЄ БЕЗРОБІТНИХ
  6. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ, БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ, ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ
  7. УРЯД СПРОСТИВ ПРАВИЛА ВЛАШТУВАННЯ ДИТИНИ ПІД ПАТРОНАТ В ПЕРІОД ВОЄННИХ ДІЙ
  8. Служба зайнятості Сумщини готова задовольнити потреби роботодавців
  9. ТОРІК НА СУМЩИНІ ВИПЛАЧЕНО ПОНАД 200 МЛН ГРН СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЇХ РОДИНАМ
  10. ПРОТИДІЯТИ НАСИЛЬСТВУ МОЖЕ КОЖЕН. НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ І ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА «1547»