Районна газета

РОБОТА КОНОТОПСЬКОГО РЦСССДМ

У березні місяці 2016 року до штату Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було введено 8  посад фахівців із соціальної роботи

Основними завданнями та обов’язками фахівців є виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, інвалідів та соціальна підтримка учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, надання їм якісних соціальних послуг, організація своєчасної допомоги сім’ям, дітям та молоді шляхом взаємодії з іншими установами та організаціями.

Завдяки введенню посад фахівців із соціальної роботи у Конотопському районі за 3 роки значно покращилась якість та підвищилась кількість соціальних послуг.

14 листопада 2018 року директор центру Ірина КУЧУК  відвідала села Шаповалівка, Соснівка, М.Самбір, В.Самбір, Дептівка, Кошари, М.Ганнівка, Карабутове. У ході зустрічейз сільськими головамиобговорено питаннявиділення міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції Конотопському районному бюджету в межах оперативного розрахунку потреби  видатків для забезпечення утримання фахівців із соціальної роботи у 2019 році, які працюють на території відповідних сільських рад. Остаточне вирішення даного питання відбудеться на чергових сесіях сільських рад.

«Фахівці із соціальної роботи працюють над подоланням сімейного неблагополуччя, захистом прав членів родин, створенням умов для нормального розвитку й виховання дітей у сім’ях. Беручи до уваги важливість забезпечення соціального захисту вразливих категорій населення, надання їм підтримки у подоланні наслідків, пов’язаних з економічною та соціальною нестабільністю, профілактики соціального сирітства, формування засад відповідального батьківства та соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб значимість фахівців дуже висока на даний час», - зазначила директор Центру Ірина КУЧУК.