Районна газета

СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Останнім часом в Україні загострилась така соціальна проблема як жорстоке ставлення до дітей з боку дорослих

Так, фахівцями із соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ активізовано роботу та спрямовано зусилля в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня заради об’єднуючої мети: збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства.

З питань попередження насильства в сім’ї фахівцями із соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ, зокрема Борошнєвим В.І. с.Духанівка,  Прасол Г.М. с. Попівка, Ковтун Т.В. с.Соснівка, Гуторка І.Д. с.Кошари, Лифар Т.Ю. с.Землянка в навчальних закладах району заплановані лекції, бесіди, відеолекторій та розповсюдження інформаційних матеріалів відповідної тематики. Також в план заходів включено проведення у сільських радах круглого столу та лекції фахівцями із соціальної роботи Чайкою Н.О. с. В.Самбір та Мурашко І.С. с. Кузьки.

«Якщо у Вашій родині існують проблеми насильства – не залишайтеся самотніми, пам’ятайте, що кожна людина має право на захист свого життя, честі та гідності і ніхто не вправі посягати на те, що належить лише Вам», - зазначила начальник відділу соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ.