Районна газета

ЗБИРАЄМО ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ

Щороку традиційно напередодні Міжнародного дня інвалідів Конотопським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться ряд виховних заходів. Так, з 29 листопада 2018 року розпочато акцію «Збираємо тепло сердець». В рамках проведення акції директор центру ІРИНА КУЧУК  взяла участь у заході до Міжнародного дня з особливими потребами  «Добротою зігріваючи серця», який відбувся у Попівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» та наголосила вихованцям навчального закладу: «Доброта і милосерця- два крила, на яких тримається людство.

Отже, давайте будемо добрішими та уважнішими один до одного, милосердними по відношенню до тих, хто потребує допомоги». Діти з особливими потребами, учасники заходу, отримали солодкі подарунки.

В ході проведення акції працівниками центру будуть розповсюджені листівки та буклети, вручені солодкі подарунки 52 дітям- інвалідам.    Мета акції - інформування дітей про моральні цінності, виховання почуттів співпереживання, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення до людських чеснот, показ величі та краси добра, виховання справжньої людської радості – творення добра для інших, сприяння розвитку творчих здібностей учнів та участі їх у благодійній діяльності.

«Такі заходи допомагають забути про всі негаразди, а натомість поринути в атмосферу добра і чуйності, бо саме підтримка та доброта це те, на що розраховують наші діти»,- зазначила Ірина Кучук, директор центру.