Районна газета

1 ГРУДНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Цей день входить у Всесвітню кампанію «16 днів проти гендерно зумовленого насильства». Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ/СНІДу, підвищити поінформованість людей, а також продемонструвати солідарність на шляху до подолання даної проблеми

Фахівцями із соціальної роботи Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено ряд заходів з профілактики ВІЛ/СНІДу.

Основною метою проведення відповідних заходів було сприяння ґрунтовному оволодінню учнями навчальних закладів району достовірною інформацією про ВІЛ/СНІД, шляхи його передачі, привернути увагу до проблеми, формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, свідоме ставлення до власного здоров’я та поведінки щодо профілактики поширення ВІЛ-інфекції.

Заходами охоплено 80 учнів навчальних закладів району та розповсюджено 80 інформаційних листівок на тему ВІЛ/СНІД.

«Про цей день повинен знати кожен, щоб усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і близьких та рідних від страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, в кожну сім'ю»,- зазначила Ірина Кучук, директор центру.