Районна газета

«ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – НАЙЩАСЛИВІШИЙ ДЕНЬ У МОЄМУ ЖИТТІ!»

Такими словами висловили свої почуття 30 діток нашого району з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для яких День Святого Миколая став справжнім святом

Розпочалося воно переглядом святкової вистави «Принцеса Фіннеса та її друзі» у районному будинку культури та продовжилося у  міському кафе «Нічка»  , - зазначила  директор Конотопського РЦСССДМ Ірина КУЧУК.

Участь у заході взяли діти з сіл Вирівка, В’язове, В.Самбір, Дептівка,  Шевченкове, Карабутове, Землянка,Грузьке , Чорноплатове, Соснівка, Шаповалівка, Юрівка.  Центром позашкільної роботи була організована розважальна програма з Казкою, Чортиком, Сніговичком та Пінгвіном.

Працівники кафе ось уже третій рік поспіль пригощали  малюків різними смаколики: картоплею фрі, піцею, бутербродами, тістечками, соками. Також для кожного приготували подарункові набори з цукерками та фруктами.

Цікавою виявилась для діточок і розважальна програма, у ході якої вони танцювали, відгадували загадки, співали а під час майстер-класу ще й виготовили ялинкову прикрасу з фетрового паперу. А казкові герої настільки перевтілились у свої ролі, що діти були в захваті від них, з задоволенням фотографувались та домовлялись про зустріч наступного року. І, звичайно, раділи шоколадці та шкільному приладдю, який кожний відшукав у мішку Святого Миколая. Діти дякували за подарунки та назвали цей день – найщасливішим у своєму житті!

«Переконана, що це світле свято дасть можливість  дітям повірити в казку і Боже благословення. Можна з впевненістю сказати, що таке свято запам’ятається діткам надовго!», - наголосила Ірина КУЧУК.

відео можна переглянутит ТУТ