Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ РЕЙДУ "КАНІКУЛИ"

З метою соціального захисту дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування надання їм необхідної допомоги, запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей 08.01.2019 року службою у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  на  чолі  з заступником голови  райдержадміністрації Шерудило Т.М.  проведений профілактичний рейд «Канікули» на території Карабутівської, Юрівської, Пекарівської сіьских рад, в ході якого перевірено умови проживання 5  родин, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час перевірки  обстежувався санітарно-гігієнічний стан помешкання, забезпеченість дітей одягом та взуттям, продуктами харчування.

За результатом рейдового заходу складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання  сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

За словами Тетяни Шерудило беззаперечним є той факт, що регулярна профілактична робота – це запорука захисту прав та інтересів дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займались улюбленою справою, а в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.