Районна газета

ПІДТРИМКА СІМЕЙ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ - У ЦЕНТРІ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах  пріоритетний напрям діяльності Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Так,працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації на чолі з ТЕТЯНОЮ ШЕРУДИЛО, заступником голови райдержадміністрації 08 січня 2019 року  було здійснено виїзд до сіл Карабутове, Юрівка та Пекарі.

Такі відвідування сімей в СЖО проводяться з метою залучення дітей до навчання, обстеження житлово-побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання. У ході обстеження працівники центру та служби  зустрілися з батьками малолітніх дітей та провели профілактичні бесіди щодо створення відповідних умов для проживання та належного виховання дітей. Батьків було попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей. Відвідано 4 сім’ї, що опинились у сладних життєвих обставинах, 1 сім’ї’ю по с.Пекарі виявлено як таку, що опинилась у складних життєвих обставинах та поставлено на облік  центру та здійснено перевірку цільового використання коштів при народженні дитини 1 сім’ї.

«У напрямку роботи з СЖО одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги. Адже всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають» - зазначила Ірина Кучук, директор центру.